KURUMSAL

Diğer Seçenekler

Hakkımızda

Arzu Koymat tarafından 2013 yılında kurulan Esaş Yemek, toplu yemek, catering sektörlerinde uzun yıllar sahada edinilen tecrübelerin sonucunda doğmuştur. Her zaman en taze ve en lezzetliyi servis etmek mottosuyla yola çıkan ekibimiz, Eskişehir catering firmaları arasında başarıyla yükselmeyi bilmiştir.

Eskişehir’de taşıma ruhsatına sahip tek kadın girişimci olarak işe başlayan şirketimiz, kapalı üretim tesisimizde profesyonel aşçılarla butik yemek hizmeti vermektedir. Düğün, nişan, cenaze gibi yemekli organizasyonlara yemek ve ikramlık servisinden vardiyalı üretim tesislerine 24 saat yemek gönderimine kadar geniş bir hizmet ağı olan Esaş Yemek’te ilk kriter her zaman lezzet ve kalitedir.

Usta ellerden geçerek sofralara ulaşan lezzetlerimizle müşterilerimizden takdir kazanmak en önemli hedefimizdir. Hedeflerimizi gerçekleştirebilmek, kalitemizden ödün vermemek için mevsiminde en taze ürünlerden, birinci kalite malzemelerden başka ürün tesislerimizde kesinlikle kullanılamaz.

İhtiyaçlarınıza özel hazırladığımız menü seçeneklerimizi görmek ve yemeklerimizi denemek için bizi yerimizde ziyaret edebilir, hijyenik çalışma koşullarımızı yakından inceleyebilirsiniz.